Beslenme konusunda kendimiz için, çocuğumuz için önemli olduğunu fark ettiğimiz şeylerin aslında herkes için de bir ihtiyaç olduğunu gördüğümüzde keşfettiklerimizi herkesle paylaşmaya karar verdik.
Sağlıklı beslenme konusunda bildiklerimizi paylaşmak üzere, 2009 yılında İzmir’de küçük bir kiosk ile başlayan girişimcilik denememiz kısa sürede ürünlerini, konseptini ve tüketim kanallarını geliştirerek büyük bir organizasyona dönüştü.Ege’ nin sağlıklı ve lezzetli sebzelerini, otlarını, meyvelerini, yağlarını ve de ülkemizin birbirinden sağlıklı pek çok ürününü uzmanca bir araya getirip kendi şubelerimizde ve diğer satış noktalarında taze olarak sunuyoruz.
Biz, çocuğuna faydalı bir şey yedirip içiren annenin mutluluğuyuz. Biz, yaşadığı dünya ve toplum için iyi birşeyler yapmak isteyen herkesin en yakın arkadaşıyız. Biz, telaşla koşuşturduğunuz şehrin içinde nefes alabileceğiniz yeşil bir parkız. Biz, kendisi ve çevresi için iyi bir şey yapan herkesin buluşma noktasıyız.
Sizi de bekleriz…

NELER YAPTIK?

  • TOBB – TEPAV ve ALL-NETWORK‘ün 2011-2014 arasında kayıtlı tüm firmalar arasında yaptığı değerlendirmede “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen İlk 100 Firması” arasına girdik.
  • 2013 yılı “Endeavor Ülke Markası” seçildik.
  • 30 dan fazla şubesiyle Türkiye sınırları dışına çıkmış en büyük Juice Bar markasıyız. Sağlıklı beslenme bilincine, obezite ile mücadeleye, yerli üretime, istihdama ve ekonomiye sunduğumuz katkılarımız en büyük motivasyon kaynaklarımızdır.
  • Taze sıkılmış meyve sebze suyunu şişeleyip hiçbir ısıl işleme ve katkıya maruz bırakmadan Dünya’ nın heryerine servis edebilen tek markayız.
  • İyilik Atölyesi projesi ile ” Sürdürülebilir Ticari Sosyal Sorumluluk” projesini Türkiye’ de ilk deneyen ve başarıyla uygulayan markayız.
  • 2009’ da %100 yerli sermaye ile kurulup yurtdışına franchising verme başarısını göstermiş kendi alanındaki ilk Türk markasıyız.
  • 2011 yılından buyana EKONOMİST’ in ilk 100 Franchise listesinde her sene üst üste “ilk 50 firma” içinde yer aldık.
  • 2010 senesinden buyana UFRAD üyesi ve 2016 senesinden buyana da Yönetim Kurulu Üyesiyiz.
  • İZSİAD (İzmir Sanayici İş Adamları Derneği) Yönetim Kurulu Danışma Grubu Üyesiyiz.
  • Yaratıcısı ve uygulayıcısı olduğumuz “Güvenceli İşletmecilik Modeli” ile ticarete ilk kez atılacak ya da düşük sermayeyle riski az yatırım tercih eden yeni girişimcileri sektöre kazandırmış, girişimciliğin gelişmesinde öncülük eden bir markayız.

Sosyal Sorumluluk

Projemiz

FRESH JUICE FOR YOU

Nede olsa hem çok sağlıklı hemde çok başarılı olmak kolay değil :))