Beslenme konusunda kendimiz için, çocuğumuz için önemli olduğunu fark ettiğimiz şeylerin aslında herkes için de bir ihtiyaç olduğunu gördüğümüzde keşfettiklerimizi herkesle paylaşmaya karar verdik.

Sağlıklı beslenme konusunda bildiklerimizi paylaşmak üzere, 2009 yılında İzmir’de küçük bir kiosk ile başlayan girişimcilik denememiz kısa sürede ürünlerini, konseptini ve tüketim kanallarını geliştirerek büyük bir organizasyona dönüştü.Ege’ nin sağlıklı ve lezzetli sebzelerini, otlarını, meyvelerini, yağlarını ve de ülkemizin birbirinden sağlıklı pek çok ürününü uzmanca bir araya getirip kendi şubelerimizde ve diğer satış noktalarında taze olarak sunuyoruz.

Biz, çocuğuna faydalı bir şey yedirip içiren annenin mutluluğuyuz. Biz, telaşla koşuşturduğunuz kent yaşamınızın içinde nefes alabileceğiniz yeşil bir parkız. Biz, kendisi ve çevresi için iyi bir şey yapan herkesin buluşma noktasıyız. Sizi de bekleriz…

FRESH JUICE FOR YOU

Nede olsa hem çok sağlıklı hemde çok başarılı olmak kolay değil :))

Hızlı Büyüyoruz

TOBB – TEPAV ve ALL-NETWORK‘un, “”şirketlerin 2011-2014 arasındaki resmi verilerine göre”” yaptığı büyüme değerlendirmesinde, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen İlk 100 Firması arasına girme başarısı gösterdik.

Franchise

2011 yılından bu yana her yıl EKONOMIST’in İlk 100 Franchise listesinde yer alıyoruz.