Juice Planet Ailesine Katılın

Franchise

Juice Planet, girişimcilere düşük yatırımlı, riskten arındırılmış iş modelleri ile cazip fırsatlar sunmaktadır Dünyada ve Türkiye’de hızla gelişen, trend konsept Az personelle kolay yönetilen iş modeli Popüler AVM ve İş Merkezlerinin kiralamada öncelik verdiği marka
  • KIOSK KONSEPTİ: AVM, Spor Merkezi veya İŞ Merkezlerinde ana koridor, giriş ya da merdiven önlerinde 10-25 m2 alanlarda hizmet veren az personel ile kolay yönetilir iş modelidir.
  • CAFE KONSEPTİ: Yoğun yaya geçişi olan caddeler ve AVM’lerde, 80-150 m2 arasında, oturma alanlı (tercihen açık alana sahip) lokasyonlarda uyguladığımız self servis iş modelidir.

Anahtar Teslimi

Konsepte uygun projelendirme ve kısa sürede anahtar teslim işinizi kurarız. İşi kurarken ve öğrenirken haryacağınız zaman ve para size kalır.

Eğitim

İşi bilmeniz önemli değil, biz size bildiğimiz herşeyi sistemli olarak aktarırız. Siz enerjinizi ve zamanınızı sadece işinize ve tüketicilerinize ayırırsınız.

Kolay Yönetim

Merkezi üretimin avantajını yaşar, herşeyi kullanıma hazır ve taze olarak alır işçilik ve satınalma maliyetlerinizi minimuma indirirsiniz.

Keyifli İş

İnsan var oldukça sağlıklı ve doğal beslenmeye ihtiyaç hep olacaktır, bilinç seviyesinin giderek artması ile öneminin arttığı bir sektörde tüketicilerin, AVM ve İş Merkezlerinin her zaman gözdesi olursunuz.

JuicePlanet ailesine katılmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Ad Soyad

Mail

Telefon

Konsept Tipi

Şehir

Lokasyon
CADDE/SOKAKAVMHEPSİ

Önceki Deneyimleriniz

Bütçe Aralığı

Geri Dönüş Tercih Şekli

Geri Dönüş Tarih ve Saat Tercihi