No : 142 – Spirulina Mix 7,00 11,00 

Yeşil sebze ve meyvelerin sağlıklı gücünün birleştiği , içimi kolay, yeşil elmanın hafif ekşiliği ile lezzetli ürünümüze sizler için birde süper besin spirulinayı ekledik.

Faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz spirulina, NASA tarafından, astronotlara besin tableti yapılması amacıyla spirulina üzerinde yapılan ilk çalışmalara öncülük etmiştir.

Spirulina düşük yağlı, düşük kalorili, kolesterolsüz bir protein kaynağıdır, sindirim sisteminizi yormadan protein almanızı sağlar. Vejeteryanlar için önemli bir B12 kaynağıdır. Kadınların regl döneminde ki stresini azaltır. Spirulina yüksek düzeylerde Beta-karoten, Demir ve Çinko içermekle birlikte Selenyum, Mangan, Bakır, Krom, vitamin C ve E içermektedir. Bu antioksidant mineraller ve vitaminlerin bağışıklık sistemini uyardıkları, özellikle kansere karşı korumada rol oynadıkları ve yaşlanmayı yavaşlattıkları belirlenmiştir.

Spirulina pirinçten daha fazla Potasyum içerir. Potasyum, kasların gerilmesinde gerekli bir çok enzimin aktivitesini düzenler. Potasyum, sinir fonksiyonlarını düzenler, normal kan basıncının korunmasına yardımcı olur, hücrelere besleyici elementlerin taşınımı için gereklidir ve kasların dinlenmesine yardımcı olur. Özellikle sporcuların kas gelişimine katkı sağlar.

Temizle

Açıklama

Ürün AdıTaze sıkılmış, dondurulmuş karışık meyve/sebze suyu
İçindekilerYeşil elma, ıspanak, avokado, beyaz lahana, kereviz sapı, spirulina
Parti Numarası Ve Son Kullanma Tarihi Şişe Üzerindedir.
Saklama Koşulu Ve Raf Ömrü– 18 derece de 6 ay
Çözündürüldükten Sonra Raf Ömrü+ 4 derece de 3 gün
Alerjen BilgisiKereviz Sapı İçermektedir.
Alkolİçermez
Sofra Şekeriİçermez
VeganKullanabilir
BESİN DEĞERLERİ
ENERJİ (kcal/100g)40,16
KARBONHİDRAT (g)32,56
PROTEİN (g)2,12
ŞEKER (g)38,04

Ek bilgi

Gramaj

,

İncelemeler

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “No : 142 – Spirulina Mix”