No: 142 9,00 15,00 
Veganlar İçin

İçeriğindeki yeşil elmanın fresh ve hafif tatlı lezzetine artı olarak süper besin Spirulina içeren bu lezzet hafızanızdan silinmeyecek. Faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz bu lezzetli ürünümüzü detoks yapanlar, sindirim sorunu olanlar, kilo vermek isteyenler, spor yapanlar, güzelliğine düşkün olanlara şiddetle tavsiye ederiz. İçeriğindeki yedirilmesi zor ürünleri bir araya getirerek gençlerin de bayılarak içtiği bir lezzet haline gelen ürünümüz efsane içecekleriniz arasına girecektir.

İçindekiler: Avokado, Beyaz Lahana, Ispanak, Spirulina, Yeşil Elma

NE ZAMAN KULLANILIR?

Öğün yerine ve ara öğünlerde tüketilebilir.

✔ Sağlıklı
✔ Doğal
✔ Fresh
✔ Katkısız

 

Temizle

Açıklama

 • Hafif tatlı-ekşi bu ürün yüksek besin içeriğiyle favorilerinizden olacak.
 • Spirulina’nın “Çinko, mangan, selenyum ve bakır gibi mineralleri içermesi; beta -karoten, E vitamini, B1 vitamini, B6 vitamini içermesi nedeniyle doğadaki en zengin doğal antioksidan kaynağı” olduğunu söyleyebiliriz.Bu antioksidant mineraller ve vitaminlerin bağışıklık sistemini uyardıkları, özellikle kansere karşı korumada rol oynadıkları ve yaşlanmayı yavaşlattıkları belirlenmiştir.
 • Antioksidan olması nedeniyle bağışıklık sistemimiz için son derece önemli olan bu süper besinin, aynı zamanda içerdiği vitamin-mineraller cilt ve saç sağlığı açısından da oldukça faydalıdır.
 • Kuvvetli bir antioksidan olan süperoksit dismutaz enzimi, insan vücudu için esansiyeldir ve Spirulina bu enzimin oldukça önemli bir kaynağıdır. Bu enzim sayesinde aminoasitler protein yapımı açısından kullanılabilir hale gelir.
 • Doğadaki en zengin B12, E vitaminleri ile klorofil ve demir içeriğine sahip olan Spirulina, bitkisel kaynaklı olduğundan vejeteryanların B12 gereksinimi için tüketimine uygun bir besindir.
 • Kırmızı ve beyaz kan hücrelerinin üretimini teşvik etme özelliği sayesinde kansızlık sorunu olanlarda da kullanımı önerilebilir.
 • Spirulina’nın mukoprotin içermesi, kolay sindirilmesini sağlamaktadır. Bu özelliğinden dolayı gastrit, ülser gibi mide rahatsızlıklarında destekleyici olarak kullanılabilir.
 • Spirulina ayrıca zayıflama diyetlerinde kullanılabilir.
 • Spirulina, vücudu beslerken aynı zamanda yemeklerden önce alındığı takdirde, tokluk hissi vererek zayıflamada etkili olur.
 • Toplam yağ miktarı içinde %12 gibi yüksek oranda bulunan alfa-linoleik asit, vücudun savunma mekanizması üzerinde etkilidir. Virüslerin hücre içine nüfuz etmelerine engel olur. Hastalıklara karşı direnç kazandırır.
 • Faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz spirulina, düşük yağlı, düşük kalorili, kolesterolsüz bir protein kaynağıdır, sindirim sisteminizi yormadan protein almanızı sağlar. Vejeteryanlar için önemli bir B12 kaynağıdır.
 •  Kadınların regl dönemindeki stresini azaltır.
 •  Kasların dinlenmesine yardımcı olur. Özellikle sporcuların kas gelişimine katkı sağlar.

Ek bilgi

Gramaj

,

İçerik

Avokado, BeyazLahana, Ispanak, Spirulina, YeşilElma

Tat

Hafif Ekşi

Besin Değerleri

100 ml JuicePlanet Yaklaşık Besin Değerleri

Enerji60kcal
Protein0,5g
Karbonhidrat9g
Yağ0,6g
Lif3,5g
Sodyum4mg
Potasyum165mg

* Günlük değer 2.000 kalorilik bir diyet üzerinden hesaplanmıştır.

Video

İncelemeler

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “No: 142”