Kilo Verdiren Set (400 ml)
1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)
42,00 
Kilo Vermek İçin

Sizin için, düşük kalorili, bol lifli besinlerden oluşan ve uzun süren tokluk hissi sağlayarak kilo vermenize yardımcı olan harika bir set yaptık. İçeriğinde yer alan besinlerdeki yüksek antioksidan oranı ile karaciğerinizin temizlenmesine de yardımcı olan bu setimiz yağ yakımını hızlandırmak isteyenler için çok doğru bir seçim.

İçindekiler: NO:104- NO: 105 – NO: 122

NE ZAMAN KULLANILIR?

3 adet 400 ml içecekten oluşan setimizi hem formunuza kavuşmak hem de sağlıklı beslenmek için ara öğünlerinizde, süre kısıtlaması olmaksızın tüketebilirsiniz.

✔ Sağlıklı
✔ Doğal
✔ Fresh
✔ Katkısız

Adet

Açıklama

  • Leziz tatları sayesinde keyifle tüketeceğiniz setimizin içeriğindeki düşük kalorili, bol lifli besinler uzun süre tokluk sağlar, açlığı geciktirir böylelikle kilo vermenize yardımcı olur.
  • Yüksek antioksidan oranı sayesinde karaciğerinizin temizlenmesine ve yağ yakan organımız olan karaciğerin kilo verme sürecinde daha aktif rol oynamasına yardımcı olur.
  • Ayrıca kilo verme setimizin içerdiği ürünler, metabolizmanızı hızlandırma özelliğine sahip olan besinler içerdiğinden yağ yakımını hızlandırır.
  • Gün içerisinde ara öğün olarak tüketilmesi gerekir. Bu süreçte, ana öğünlerde de beslenmenize özen göstermenizi ve düzenli olarak egzersiz yapmanız gerektiğini unutmayın.

**Ürünler donuk olarak teslim edilir ve çözüldükten sonra 2 gün içinde tüketilmesi gerektiğinden tüketim planlamanızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz.

Ek bilgi

Tat

Hafif Ekşi, Tatlı

Video

Kilo Verdiren Set (400 ml) hakkında 1 yorum

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    sweat

    Bu set harika hepsinin tadı birbirinden güzel, ben öğünümün birinde mutlaka bunlardan içiyorum ve gerçekten çok faydasını gördüm. Bu içecekler sayesinde kilo verdim.içecekler hem tok tutuyor hemde tatlı ya ihtiyacı duymuyorum. İçecekler yeterli enerjiyi veriyor.Buda hızlı bir şekilde kilo vermeme yardımcı oldu.

İnceleme Ekle