Kilo Aldıran Set (400 ml) 42,00 
Kilo Almak İçin

Sizin için, hem sağlıklı beslenerek doğru kiloları alabileceğiniz, hem de kalp ve vücut sağlığınızı koruyabileceğiniz leziz bir set yaptık.

İçindekiler: NO:113- NO: 115 – NO: 119

NE ZAMAN KULLANILIR?

3 adet 400 ml içecekten oluşan setimizi gün içinde besin takviyesi olarak istediğiniz zaman diliminde, süre kısıtlaması olmadan tüketebilirsiniz.

✔ Sağlıklı
✔ Doğal
✔ Fresh
✔ Katkısız

Adet

Açıklama

  • Birbirinden leziz besinlerden oluşan bu setimiz kilo alma süreçlerinde keyifle tüketebileceğiniz ürünlerden oluşur.
  • Kilo alma ve verme süreçleri, vücudun enerji dengesini kurmaktan geçer. Yani kilo almak isteyen birey harcadığı enerjiden daha fazla enerjiyi alırsa kilo almaya başlar.
  • Ancak, bizim önceliğimiz kiloyu boş enerji kaynaklarından sağlamak yerine; demir, selenyum, çinko gibi minerallerden zengin olan kuru meyve, pekmez veya bal gibi doğal enerji kaynaklarından ve de vitamin yönünden zengin olan meyvelerden sağlamak olmalıdır.
  • Ayrıca hem enerji değeri hem de omega yağ asitlerinden zengin olan yağlı tohumlar ile birlikte, kalp sağlığınızı da kilo alırken korumak önceliğiniz olmalıdır.

**Ürünler donuk olarak teslim edilir ve çözüldükten sonra 2 gün içinde tüketilmesi gerektiğinden tüketim planlamanızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz.

Video

İncelemeler

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Kilo Aldıran Set (400 ml)”

Hoşunuza gidebilir…