Kilo Aldıran Set (400 ml) 43,00 
Kategoriler:

Kilo alma ve verme süreçleri, vücudun enerji dengesini kurmaktan geçer. Yani kilo almak isteyen birey harcadığı enerjiden daha fazla enerjiyi alırsa kilo almaya başlar. Ancak, bizim önceliğimiz kiloyu boş enerji kaynaklarından sağlamak yerine; demir, selenyum, çinko gibi minerallerden zengin olan kuru meyve, pekmez veya bal gibi doğal enerji kaynaklarından ve de vitamin yönünden zengin olan meyvelerden sağlamak olmalıdır. Ayrıca hem enerji değeri hem de omega yağ asitlerinden zengin olan yağlı tohumlar ile birlikte, kalp sağlığınızı da kilo alırken korumak önceliğiniz olmalıdır. Bütün bunları gözeterek hem sağlıklı beslenerek doğru kiloları alabileceğiniz, hem de kalp ve vücut sağlığınızı koruyabileceğiniz bir set yaptık.

Bu setteki ürünleri gün içinde besin takviyesi olarak istediğiniz zaman diliminde, süre kısıtlaması olmadan tüketebilirsiniz.

**Ürünler donuk olarak teslim edilir ve çözüldükten sonra 2 gün içinde tüketilmesi gerektiğinden tüketim planlamanızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz.

Adet

Açıklama

Ürün Karnesi-400 ML
Tad:
Kıvam:Normal
İçindekiler:No:113, No:115, No:119, No:138
Toplam KCal: 1025
İçerdiği Temel Vitamin/Mineraller:
Glisemik İndeks:
Tazelik:Günlük Sıkım
Katkı: Yok
Şeker: Az miktarda
Alerjen:
Vegan: Kullanamaz
En Çok Kimlere Önerilir?Kilo Almak İçin
Sevkiyat Şekli:Donuk

İncelemeler

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Kilo Aldıran Set (400 ml)”