Güzellik Seti (400 ml)
1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)
42,00 
Güzellik İçin

Sağlıklı bir cilt için en önemli vitaminlerin başında E vitamini gelmektedir. Bu yüzden E vitaminince zengin olan badem gibi yağlı tohumları ve ıspanak, pazı gibi yeşil sebzeleri içeren ürünlerimizi sizin için bu sette topladık. Ara öğünlerinizde kullanarak daha parlak ve ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz.

İçindekiler: NO:110- NO: 114 – NO: 123

NE ZAMAN KULLANILIR?

3 adet 400 ml içecekten oluşan setimizi ara öğün ve öğünlerle birlikte istediğiniz zaman aralığında takviye amaçlı kullanabilirsiniz.

✔ Sağlıklı
✔ Doğal
✔ Fresh
✔ Katkısız 

Adet

Açıklama

  • E vitamini yönünden zengin setimiz keyifle tüketebileceğiniz juice ürünlerinden oluşur.
  • Güzellik setimizde de antioksidan kapasitemizi yüksek tuttuk ki bildiğiniz gibi; antioksidanlar, serbest radikaller ile savaşır, yani toksinleri ve zararlı maddelerin vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar, bu da yaşlanma etkilerini geciktirir ve güzelliğinize güzellik katmanıza yardımcı olur.
  • Parlak ve ışıltılı bir cilt ve sağlıklı beslenme için aradığınız her şey bu sette.

 

**Ürünler donuk olarak teslim edilir ve çözüldükten sonra 2 gün içinde tüketilmesi gerektiğinden tüketim planlamanızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz.

Ek bilgi

Tat

Hafif Ekşi, Tatlı

Video

Güzellik Seti (400 ml) hakkında 1 yorum

  1. 5 üzerinden 5 oy aldı

    Erjut35

    Ben iceceklerden çok memnunum tadi cok hoşuma gidiyor.Hem saglikli hem de tok tutma ozelligi var.Ögünümün blirini bu içeceklerle geçiriyorum ve inanilmaz tok tutuyor bu sayede az yiyip kilo veriyorum

İnceleme Ekle

Hoşunuza gidebilir…