Detoks Starter Set 65,00 

Detoks setimiz, ilk kez detoks yapacak olanlara veya uzun süre önce detoks yapmış ancak uzun süre ara vermiş detoksculara önerdiğimiz başlangıç setimizdir.

İçeriğindeki taze sebze-meyve ve yeşilliklerin içerdiği antioksidanlar ile hem vücudunuzun direncini arttırır hem de ödeminizi attırarak şişkinlikten kurtulmanıza yardımcı olur. İçerdiği yüksek lif oranı ile bağırsak sağlığınızı koruduğu gibi uzun süre tokluk hissi sağlar. Yüksek antioksidan içeriği sayesinde organlarınızda arınma ve yenilenme etkisi yaratır.

Juice Detoks, gün boyunca katı yiyecek tüketmeyerek sadece cold press sistemde sıkılmış juice içecekleriyle beslenerek yapılır. Set içindeki 6 adet ürün bir detoks günü içindir. Kalorisi en yüksek olandan en düşük olana doğru yani en yüksek kalorili ürünün sabahtan ilk ürün olarak ve en düşük kalorili ürünün 6’ncı, yani son ürün olarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Detoks ve ürünlerimizin kullanımı hakkında daha fazla bilgiyi BLOG ve SSS sayfalarımızda bulabilirsiniz.

**Ürünler donuk olarak teslim edilir ve çözüldükten sonra 2 gün içinde tüketilmesi gerektiğinden tüketim planlamanızı buna göre yapmanızı tavsiye ederiz.

Adet

Açıklama

Ürün Karnesi-400 ML
Tad:
Kıvam:Normal
İçindekiler:No:102, No:103, No:105, No:106, No:127, No:137
Toplam KCal:1464
İçerdiği Temel Vitamin/Mineraller:
Glisemik İndeks:Düşük
Tazelik:Günlük Sıkım
Katkı:Yok
Şeker:İçermez
Alerjen:İçerir
Vegan:Kullanabilir
En Çok Kimlere Önerilir?Detoks için
Sevkiyat Şekli:Donuk

İncelemeler

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlk yorum yapan siz olun “Detoks Starter Set”